ГлавнаяФорумДружбаГорілка Absolut

Горілка Absolut

Посетитель
Babayka
Сообщений: 395
Херсон
2 дня назад
Планується велика вечірка з друзями, і хочеться зробити акцент на оригінальних коктейлях на основі горілки. Absolut завжди була улюбленцем завдяки своїй чистоті та різноманітності смаків. Які унікальні коктейлі на основі Absolut можна приготувати, щоб вразити гостей? Чи є якісь особливі комбінації смаків, які варто спробувати?
Посетитель
Kracavica
Сообщений: 481
1 день назад
На одній з вечірок вирішив експериментувати з Absolut, використовуючи її різні смакові версії для коктейлів. Один із хітів вечора був коктейль з горілкою Absolut Vanilia, змішаною з свіжовичавленим лимонним соком і трохи цукрового сиропу, прикрашений ванільним стручком. Цей напій був не тільки смачним, але й виглядав елегантно.
Посетитель
Madama
Сообщений: 633
Гадяч
1 день назад
Для вечірки обрав класичний коктейль "Московський мул" з Absolut. Замість звичайної горілки використав Absolut Lime для додання коктейлю освіжаючої цитрусової ноти. Подавав у мідних кружках з льодом, содовою, свіжим лаймом та м'ятою. Гості були в захваті від цього освіжаючого напою.
Посетитель
jobetimiho
Сообщений: 535
Полтава
2 дня назад
Madama:
Для вечірки обрав класичний коктейль "Московський мул" з Absolut. Замість звичайної горілки використав Absolut Lime для додання коктейлю освіжаючої цитрусової ноти. Подавав у мідних кружках з льодом, содовою, свіжим лаймом та м'ятою. Гості були в захваті від цього освіжаючого напою.
Привіт усім на форумі! Хочу поділити свій досвід покупки горілки Absolut в магазині Маудау. Я завжди вважав, що горілка Absolut https://maudau.com.ua/category/horilka/product_brand=absolut це класика, яку має бути в барі кожного.
Тут я знайшов не тільки прекрасний вибір цієї горілки, але й за дуже привабливими цінами. Оформлення замовлення було простим і зручним, а доставка відбулась швидше, ніж я очікував. Крім того, пакування було настільки надійним, що навіть не варто було хвилюватися про можливість пошкодження під час транспортування.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.