Вермут Martini

Посетитель
Babayka
Сообщений: 399
Херсон
1 день назад
Привіт усім! Я хочу купити вермут Martini, але не знаю, з якого сорту почати. Які види Martini існують і які з них краще підходять для коктейлів? Може, є якісь особливі види, які ви рекомендуєте спробувати?
Посетитель
Madama
Сообщений: 639
Гадяч
1 день назад
Привіт! Для коктейлів класичний Martini Bianco або Martini Rosso чудово підійдуть. Вони мають приємний баланс солодощі та гіркоти. Якщо шукаєте щось більш витончене, спробуйте Martini Riserva Speciale.
Посетитель
jobetimiho
Сообщений: 540
Полтава
10 часов назад
Вітаю! Також рекомендую Martini Extra Dry для сухих коктейлів. Якщо ви новачок у світі вермутів, почніть з більш традиційних сортів, щоб зрозуміти основні смаки. Завжди так роблю, коли обираю.
Посетитель
lorabird
Сообщений: 424
Ужгород
8 дней назад
jobetimiho:
Вітаю! Також рекомендую Martini Extra Dry для сухих коктейлів. Якщо ви новачок у світі вермутів, почніть з більш традиційних сортів, щоб зрозуміти основні смаки. Завжди так роблю, коли обираю.
Вітаю, друзі! Я планував романтичний вечір для моєї дівчини і вирішив зробити коктейлі. Обрав Martini Bianco https://maudau.com.ua/category/vermuty/product_brand=martini через його ніжний та фруктовий смак. Коли товар прийшов, я був приємно здивований якістю. Вермут був ідеально свіжий, а упаковка зробила доставку безпечною.
Коктейлі вийшли відмінними, вечір вдався на славу, а моя дівчина була в захваті. Загалом, дуже задоволений покупкою на Маудау і рекомендую всім, хто шукає якісний алкоголь для особливих моментів.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.