ГлавнаяФорумГоворим обо всёмМультипіч чи мультиварку?

Мультипіч чи мультиварку?

Посетитель
Kracavica
Сообщений: 488
4 дня назад
Вирішила кумі на день народження зробити подарунок, поки не вирішила який, хочу порадитися. Що краще мультипіч чи мультиварка? Де можна подивитися, щоб вибір був гарний?
Посетитель
Madama
Сообщений: 640
Гадяч
1 день назад
Мультипіч - це, власне, та річ, яка може замінити вам духовку, гриль, та навіть йогуртницю і фритюрницю. Бувало у вас таке, коли ви хотіли відтворити на домашній кухні якусь відому ресторанну страву, однак вам бракувало ресурсів, аби це здійснити? Вона допоможе втілити різні ваші бажання.
Посетитель
jobetimiho
Сообщений: 540
Полтава
5 дней назад
Я, мабуть, також же б обрала мальтипіч, це більш функціональна кухонна техніка ніж мультиварка. З її допомогою ви опануєте безліч нових страв високої кухні, варто лише захотіти й знайти правильний рецепт.
Посетитель
lorabird
Сообщений: 424
Ужгород
12 дней назад
Kracavica:
Вирішила кумі на день народження зробити подарунок, поки не вирішила який, хочу порадитися. Що краще мультипіч чи мультиварка? Де можна подивитися, щоб вибір був гарний?
Скажу вам з власного досвіду, що з мультипічкою готувати можна дійсно безліч корисних страв. Мультипіч споживає майже на 80% жиру менше, ніш традиційні прилади для приготування їжі. При цьому хрумку скоринку піч створює не гірше, ніж сковорідка, але користі від такої їжі буде значно більше. Мої діти обожнюють страви приготовані за допомогою мультипечі Philips HD9280/30. Як варіант розгляньте таку модель. Мультипечі у Вінниці від найкращих виробників і у великому асортименті дивіться ось тут https://allo.ua/ua/mul-tipechi/ , якість гарна на всі товари є гарантія.
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 18 января 2023 в 12:51)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.