ГлавнаяФорумГоворим обо всёмМрію про власне житло

Мрію про власне житло

Посетитель
KasPerr
Сообщений: 218
31 день назад
У вас є власне житло? А я мрію його придбати. Є трішки заощаджень, також батьки обіцяли допомогти якщо не вистачить. Тепер саме важливе це обрати що і де купувати? Хочу в Києві, або десь поблизу, не знаю стару краще чи дивитися нові будинки. Хочу послухати вашу думку.
Посетитель
TravkaMuraVka
Сообщений: 294
Киев
31 день назад
KasPerr:

У вас є власне житло? А я мрію його придбати. Є трішки заощаджень, також батьки обіцяли допомогти якщо не вистачить. Тепер саме важливе це обрати що і де купувати? Хочу в Києві, або десь поблизу, не знаю стару краще чи дивитися нові будинки. Хочу послухати вашу думку.

Хороша ідея і бажання, тим паче що є кошти на здійснення цієї мрії. Як на мене то треба дивитися нові будинки такі як ЖК Оптимісто поясню чому. В новобудовах зазвичай інший контингент, це переважно молодь, це інші планування квартир, сучасні будинки будують враховуючи потреби сучасної людини. Наприклад паркінг. Хіба коли будували оті старі будинки в 60 роках, була така кількість авто? Тоді навіть не думали про таке і тому потреби будувати його не було. Згадайте метраж кухні в старих будинках, зараз все по іншому.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.