ГлавнаяФорумГоворим обо всёмБрендовий жіночий одяг на літо

Брендовий жіночий одяг на літо

Посетитель
jobetimiho
Сообщений: 590
Полтава
1 день назад
Літо вже на порозі, і я задумалась про оновлення свого гардеробу. Особливо мене цікавить брендовий жіночий одяг, який буде стильним, але й комфортним для спекотних днів. Можливо, хтось з вас може порадити, які бренди зараз найактуальніші та які тренди панують цього сезону? Мене цікавлять як сукні, так і костюми, які можна носити і на роботу, і на відпочинок. Дякую заздалегідь за ваші поради!
Посетитель
Madama
Сообщений: 698
Гадяч
1 день назад
Якщо ти шукаєш щось стильне і зручне для літа, раджу звернути увагу на бренд Zimmermann. Їхні сукні завжди виглядають розкішно і мають дуже жіночний крій. До того ж, вони використовують легкі і якісні тканини, які ідеально підходять для спекотної погоди. Щодо трендів, цього сезону актуальні квіткові принти та пастельні кольори. Крім того, можна звернути увагу на легкі костюми з льону, які виглядають елегантно і дозволяють шкірі дихати.
Посетитель
Kracavica
Сообщений: 533
1 день назад
Вітаю! Згодна з попереднім повідомленням про Zimmermann, але також рекомендую розглянути такі бренди, як Reformation та Sandro. Reformation відома своїм екологічним підходом і стильними літніми колекціями. Їхні сукні чудово підходять як для повсякденного носіння, так і для особливих подій. Sandro пропонує багато цікавих варіантів костюмів та суконь, які поєднують елегантність і сучасний стиль. Крім того, цього літа в тренді залишаються мінімалістичні силуети і натуральні матеріали, такі як льон і бавовна.
Посетитель
lorabird
Сообщений: 456
Ужгород
1 день назад
jobetimiho:
Літо вже на порозі, і я задумалась про оновлення свого гардеробу. Особливо мене цікавить брендовий жіночий одяг, який буде стильним, але й комфортним для спекотних днів. Можливо, хтось з вас може порадити, які бренди зараз найактуальніші та які тренди панують цього сезону? Мене цікавлять як сукні, так і костюми, які можна носити і на роботу, і на відпочинок. Дякую заздалегідь за ваші поради!
Привіт усім! Я теж маю дещо додати з цього приводу. Якщо тебе цікавлять мультибрендові інтернет-магазини, де можна знайти широкий асортимент брендових речей, раджу звернути увагу на Хелен-Марлен. Це один із найкращих українських мультибрендових магазинів, де представлено безліч світових брендів, включаючи згаданий Zimmermann https://helen-marlen.com/ua/brands/zimmerman . Крім того, там можна знайти одяг від Isabel Marant, Jacquemus, Chloé та багатьох інших. У Хелен-Марлен часто проводяться розпродажі, що дозволяє придбати брендові речі за привабливішими цінами. Щодо Zimmermann, це справді чудовий вибір для літнього гардеробу. Їхні колекції славляться романтичними та витонченими дизайнами, які підкреслюють жіночність. Zimmermann використовує якісні тканини, такі як шовк, льон та бавовна, що робить їхній одяг ідеальним для спекотної погоди.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.