ГлавнаяФорумХобби и увлеченияЯкы обрати ласощы для собак?

Якы обрати ласощы для собак?

Посетитель
Madama
Сообщений: 594
Гадяч
3 часа назад
Привіт усім! Я шукаю поради щодо вибору ласощів для мого лабрадора. Хочеться знайти щось особливе, щоб порадувати мого чотирилапого друга. Чи є якісь особливі ласощі, які подобаються лабрадорам? Можливо, існують натуральні або дієтичні варіанти, які є корисними та безпечними для здоров'я собаки? Чекаю на ваших досвід та рекомендації!
Посетитель
Babayka
Сообщений: 375
Херсон
3 дня назад
Здрастуйте друзі. Я наприклад обираю ласощі на основі натуральних інгредієнтів. Іноді навіть готую їх сама вдома. Важливо, щоб вони були не лише смачними, а й корисними для здоров'я собаки.
Посетитель
Kracavica
Сообщений: 434
3 часа назад
Добрий вибір, я люблю давати своїй собаці натуральні жувальні ласощі. Вони ще й допомагають очищати зуби собаки. Але обов'язково слідкуйте за кількістю, щоб не перегодовувати.
Посетитель
jobetimiho
Сообщений: 507
Полтава
3 часа назад
Привіт! Я теж обирав ласощі для свого лабрадора і вирішив спробувати щось від Маудау. Їх вибір ласощів https://maudau.com.ua/category/lasoshchi-dlia-sobak мене приємно вразив.
Для лабрадорів я б порекомендував шукати натуральні ласощі, які не містять штучних добавок та консервантів. В магазині є великий вибір натуральних і дієтичних варіантів, які не тільки смачні, але й корисні для здоров'я. Мій лабрадор особливо полюбляє їхні сушені м'ясні ласощі. Рекомендую вам також звернути увагу на їхній асортимент.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.