ГлавнаяФорумГоворим обо всёмЖіноча білизна

Жіноча білизна

Посетитель
Madama
Сообщений: 630
Гадяч
1 день назад
Привіт! Дуже люблю якісну, красиву та вишукану нижню білизну. Дівчата, де зазвичай купуєте такі речі для себе? Яких брендів білизну могли б порадити? Діліться досвідом вибору та купівлі. Дякую.
Посетитель
lorabird
Сообщений: 424
Ужгород
3 дня назад
Привіт. Також люблю класну дорогу білизну, але на жаль, стало дуже накладно фінансово купувати таку зараз. Давно вже не купувала собі нові комплекти. Як на мене, італійська нижня білизна найбільш красива, стильна і якісна зараз.
Посетитель
Kracavica
Сообщений: 479
1 день назад
Привіт, дівчатка! ) Я обожнюю білизну від Victoria's Secret. Найчастіше вибираю серед їх асортименту. У мене й нічні сорочки та піжами цієї торгової марки є, дуже задоволена якістю.
Посетитель
jobetimiho
Сообщений: 535
Полтава
1 день назад
lorabird:
Привіт. Також люблю класну дорогу білизну, але на жаль, стало дуже накладно фінансово купувати таку зараз. Давно вже не купувала собі нові комплекти. Як на мене, італійська нижня білизна найбільш красива, стильна і якісна зараз.
Погоджуюсь, бо також дуже люблю італійську білизну особливо. Наразі дорогувато, але на свій День народження все ж таки чоловіку замовила черговий комплект італійської білизни від бренду La Perla https://helen-marlen.com/ua/brands/la-perlaa , вже не дочекаюся, бо замовили ось у Хелен-Марлен з доставкою smile Якщо не в курсі, це одна з найвідоміших італійських компаній з виробництва нижньої білизни, яка відноситься до елітної. Це дорога нижня білизна. Але що поробиш? Бренди часто потребують капіталовкладень :)
Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 января 2023 в 23:29)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.