Біль в спині

Посетитель
Imira
Почётный комментатор!
Сообщений: 176
6 дней назад
У мене періодично бувають болі в спині. Інколи так хапає, що кілька днів доводиться відлежуватись, особливо після городу. Скажіть, треба робити МРТ, щоб лікар поставив діагноз? Живу в Києві. І який лікар може мені допомогти позбутися болі?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 октября 2022 в 09:17)
Посетитель
smol
Почётный комментатор!
Сообщений: 177
8 минут назад
Діагноз зазвичай зараз ставлять саме після МРТ, бо там будет видно всі зміни в хребті. Тоді простіше призначати лікування, бо можуть бути і протрузії, і грижі, і защемлення нерва.
Посетитель
Tvinki
Почётный комментатор!
Сообщений: 196
16 минут назад
У мене теж спина болить після роботи на городі. Я тоді масаж роблю з натираннями - допомагає. І ванну приймаю , щоб м"язи розслабились, бо вони дуже перенапружені. Все треба в міру, та ми так не звикли і не бережем себе.
Посетитель
saveta
Почётный комментатор!
Сообщений: 184
4 дня назад
Біль може бути різний. І потрібно відрізняти біль від того, що напрацювались, і той біль, що якісь проблеми зі здоров"ям. Останній більш сильний і не зникає навіть від знеболюючих. Якщо у вас так, то вам потрібно до лікаря. В центрі Києва працює клініка вертебрології та нейроортопедії "Вертебра " http://vertebra.ua/ Зверніться до них -вони спеціалізуються на проблемах з хребтом.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 октября 2022 в 09:31)
Посетитель
Cvetyk
Сообщений: 229
9 дней назад
saveta:
У мене теж спина болить після роботи на городі. Я тоді масаж роблю з натираннями - допомагає. І ванну приймаю , щоб м"язи розслабились, бо вони дуже перенапружені. Все треба в міру, та ми так не звикли і не бережем себе.
Отож бо й воно! І тільки потім до нас доходить, що здоров'я не повернеш! Тож треба слідувати принципу "пилюка лежить - і ти полежи!"
Посетитель
Polinnka
Сообщений: 216
10 дней назад
Раджу Вам записатися на огляд до ортопеда вертебролога Олександра Кваленка - він дуже серйозно ставиться до етапу постановки діагнозу, адже від цього залежить наскільки призначене лікування допоможе вирішити проблему. Він якраз спеціалізується на лікуванні хвороб спини. Ось тут більше інформації https://drkovalenko.com.ua/
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.