ГлавнаяФорумНоворожденный малышЧи можна гріти материнське молоко у мікрохвильовій печі.

Чи можна гріти материнське молоко у мікрохвильовій печі.

Посетитель
Catsara
Сообщений: 528
1 день назад
Так вийшло, що мені потрібно вийти на роботу, але у мене мала дитина і я її ще годую грудьми. Вихід ми йшли, я стала зціджувати, щоб моя дитина харчувалася материнським молоком. Але в мене виникло питання, чи можна гріти материнське молоко у мікрохвильовій печі. Підкажіть.
Посетитель
Paradise
Сообщений: 524
2 дня назад
Так може все ж таки вам не варто виходити на роботу, а спробувати працювати віддалено. Зараз так працюють багато мам у декреті. Або знайти іншу роботу з більш гнучким графіком.
Посетитель
LediYastreb
Сообщений: 490
1 день назад
Мені здається, що вам варто поговорити з цього питання з педіатром. Він, напевно, в таких питаннях добре обізнаний і зможе дати вам хорошу пораду.
Посетитель
Iradna
Сообщений: 439
1 день назад
Звісно, з педіатром поговорити варто. Але, як на мене, то гріти молоко в мікрохвильовій печі небажано. Але якщо ви хочете в цьому питанні розібратися якомога точніше, то раджу вам прочитати інформацію, яка знаходиться тут https://mamako.ua/blog/4-6-misyatsiv/mozhno-li-gret-grudnoe-moloko-v- mikrovolnovke/ Думаю, що ця інформація буде вам корисною.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.