ГлавнаяФорумГоворим обо всёмПрасування речей

Прасування речей

Посетитель
Bemby
Сообщений: 244
8 дней назад
Всім привіт з Києва! У мене чоловік займає важливу посаду, тому його зовнішній вигляд має бути відповідним. Однак у мене не виходить ідеально відпрасувати йому сорочки. Можливо, порадите домашню помічницю в районі Оболоні, яка залюбки візьме цей процес на себе?
Посетитель
Cvetyk
Сообщений: 229
8 дней назад
Купите себе домой гладильную станцию - у нее функционал гораздо шире, чем у обычного утюга. И погладить мужу рубашки у Вас получится более качественно.
Посетитель
Надеждушка
Сообщений: 227
8 дней назад
Да уж, печально, что мама в детстве не научила Вас с правильной стороны подходить к утюгу. Но вообще берите и тренируйтесь - что это за хозяйка такая, которая даже не в состоянии собственному мужу рубашку погладить?
Посетитель
Maritanya
Сообщений: 181
9 дней назад
Надеждушка:
Да уж, печально, что мама в детстве не научила Вас с правильной стороны подходить к утюгу. Но вообще берите и тренируйтесь - что это за хозяйка такая, которая даже не в состоянии собственному мужу рубашку погладить?
Ви, напевно, свекруха? Інакше з чого така реакція? Тим більше, як я зрозуміла, дівчина може собі дозволити послуги хатньої помічниці, то чому б і не скористатися її допомогою. Автор, а що стосується Вашого питання, то кщо справа лише в сорочках, то у Вашому районі є компанія, яка займається їх професійним прасуванням https://chystkablockbuster.com.ua/nashi-poslugy/prasuvannya/ Можливо, такий варіант для Вас буде ще зручнішим.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.