ГлавнаяФорумПоговорим про здоровьеУдарно-хвильова терапія допомогає при болю в попереку?

Ударно-хвильова терапія допомогає при болю в попереку?

Посетитель
Cvetyk
Сообщений: 229
14 дней назад
Кілька тижнів тому у мене з'явилася тягне біль в попереку. Мій сімейний лікар сказав, що мені не завадило б походити на ударно-хвильову терапію і подивитися, наскільки цей метод мені допоможе. Підкажіть спеціалістів у Києві, бо в поліклініці немає такого обладнання. І наскільки цей метод взагалі дієвий?
Редактировалось: 2 раза (Последний: 20 июля 2021 в 09:47)
Посетитель
Надеждушка
Сообщений: 227
14 дней назад
Просто без точной постановки диагноза нет смысла что-то советовать. В общем, записывайтесь для начала на УЗИ и МРТ, чтобы понять причину возникновения болезненных ощущений. И доктора смените. Или Вы просто не написали нам свой диагноз?
Посетитель
Maritanya
Сообщений: 181
15 дней назад
Нормальный метод лечения, мне в свое время помог при боли в плече. Правда, я из другого города, так что нет смысла расписывать Вам, где именно я проходила эту процедуру.
Посетитель
Polinnka
Сообщений: 216
14 дней назад
Якщо метод лікування ударно-хвильовою терапією Вам призначив сімейний лікар, то варто відвідати хоча б кілька сеансів, щоб зрозуміти, чи настає полегшення. Вартість і перебіг безпосередньо процедури УХТ Ви можете дізнатися ось за цим посиланням https://vertebra.ua/ua/metodyi-lecheniya/udarno-volnovaya-terapiya-btl.html
Посетитель
Cvetyk
Сообщений: 229
14 дней назад
Дякую, навіть не думала, що стільки людей мені на цьому форумі допоможе. А можете дати посилання на інші перевірені клініки? Хочеться порівняти вартість послуг та почитати відгуки.
Посетитель
Bemby
Сообщений: 244
14 дней назад
По-моему, обычно на сайтах стоимость на такие процедуры не указывается, потому что они обычно комбинируются с другими методами лечения. но если говорить об ударно лучевой терапии в Киеве, то можете узнать цены вот на этом сайте https://drkovalenko.com.ua/conservative-treatment Но в любом случае эту процедуру должен назначать специалист.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.