ГлавнаяФорумСоветуемся!Меблі в нову квартиру

Меблі в нову квартиру

Посетитель
Floria
48 дней назад
Доброго дня усім. Після весілля вирішили зразу вкласти всі наші кошти у покупку нерухомості. Ось недавно стали власниками чудової квартири уже з ремонтом. Лише потрібно її обставити меблями і іншими предметами інтер'єру. Підкажіть, а де можна у Львові купити меблі в квартиру, яку кухню, спальню придивитися і вибрати?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 1 июля 2021 в 07:29)
Посетитель
Vanessa
3 дня назад
Скільки зараз меблевих магазинів багато, що не є проблемою виділити час і відвідати їх. Навіть в онлайн-магазині можна вибрати і замовити доставку необхідних меблів.
Посетитель
Strannitsa
48 дней назад
Мой родственник, дядя, который живет во Львове, занимается изготовлением мебели под заказ. Но, насколько я знаю, то работы у него много и заказы расписаны на пол года вперед. Но, переспросить его могу и если что, то напишу вам его контакты.
Посетитель
Martochka
18 дней назад
Автор, а ви вже продумали те, яка, наприклад, кухня має бути по дизайну, із якого матеріалу ви хочете її виготовити? Чому запитую про кухню? Тому що ми якраз зайнялися ремонтом в ній. Я ось придивляюся до цін на кухні, які виготовляються на замовлення у Львові спеціалістами цієї компанії https://gv-kuhni.com.ua/form.php Хочу замовити виготовлення кухонного гарнітуру. Можливо і вас зацікавить.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.