ГлавнаяФорумХобби и увлеченияМагазин книг

Магазин книг

Посетитель
MyMom
Заболотье
21 день назад
Мій улюблений жанр-це художня література, можу читати її просто добу на проліт! Без різниці якого автора, хочу попросити у вас підказку про те, де можна придбати книги? поділіться сайтом
Посетитель
Madama
Гадяч
6 дней назад
Був такий період у моєму житті, що я цілий рік перебувала в постійній дорозі, з міста в місто і іноді по країнам навіть.
Більшість часу приділяла саме таки читання, але в цьому питанні мені допомагала моя «електронка», але коли я вдома немає бажання її читати.
Посетитель
Вероничка
Апостолово
25 дней назад
Коли я їжджу до бабусі в село на місяць, а іноді і більше, то беру в основному з собою кілька книжок і скачував в електронну книгу інші, тягти їх досить незручно і важко.
А в цілому мені сестра віддає прочитаними нею вже.
Посетитель
lorabird
Ужгород
27 минут назад
Відмінно розумію автора, який написав про те, що часто знаходиться в дорозі, у мене теж схожа ситуація буває.
Якби не книги, я просто не уявляю, що б було. Сидіти в навушниках і дивитися у вікно це максимально нудно і безглуздо.
У такі моменти я дістаю свої улюблені твори і починаю читати, до речі хочу порекомендувати вам відмінний сайт, де можна купити твори художньої літератури https://bookish.kiev.ua/xudozhnya-literatura по шикарній ціною і в величезному асортименті.
Для мене читання-це не хобі це набагато більше! Література дала мені дуже багато за що я безмежно вдячна!
Редактировалось: 2 раза (Последний: 27 октября 2020 в 13:17)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.