ГлавнаяФорумГоворим обо всём[РЕШЕНО] Освітлення в кухні

[РЕШЕНО] Освітлення в кухні

Посетитель
Imira
Почётный комментатор!
Сообщений: 174
10 дней назад
Дівчата, як організовано освітлення на вашій кухні? Є центральна люстра чи тільки точкові світильники використовуєте? Бо робиться ремонт і вже треба подумати про те що і де буде розміщуватись і які світильники купувати.
Посетитель
Idelia
Почётный комментатор!
Сообщений: 129
1 день назад
У мене квартира, кухня не дуже велика -7 кв. м. Тому без люстри неможливо. Вона розміщується прямо над столом. А верхні шкафи з точковими світильниками по верху - дуже зручно.
Посетитель
Santi
Почётный комментатор!
Сообщений: 127
17 дней назад
А я роблю ремонт і хочу світлодіодний пристельовий світильник замість звичайної люстри повішати. У мене схожий в коридорі - багато світла від нього.
Посетитель
Imira
Почётный комментатор!
Сообщений: 174
10 дней назад
Santi:
А я роблю ремонт і хочу світлодіодний пристельовий світильник замість звичайної люстри повішати. У мене схожий в коридорі - багато світла від нього.
О, цікаво що то за світильник. Де купували і як правильно вибрати? Мені треба гарне освітлення, бо часто готую саме по вечорам, заготовки роблю різні - пельмені, вареники.
Посетитель
Santi
Почётный комментатор!
Сообщений: 127
17 дней назад
Imira:
О, цікаво що то за світильник. Де купували і як правильно вибрати? Мені треба гарне освітлення, бо часто готую саме по вечорам, заготовки роблю різні - пельмені, вареники.
Вони недавно в нас ввійшли в моду, бо гарно світять і деякі моделі є з пультом, то можна регулювати інтенсивність освітлення. Принаймі для коридору я такий купила. Ото і для кухні такий шукаю. Але в мене дуже велика - більше 20 кв. м. А вам можна в стелю вмотнувати кілька точкових світильників і красиву підвісну люстру взяти. Ось тут можете подивитись люстри для кухні https://xn--4-ctbjvdtqk2j.com.ua/ua/kuhonue/
Посетитель
Imira
Почётный комментатор!
Сообщений: 174
10 дней назад
Спасибо за советы.
|
Перейти на форум: