ГлавнаяФорумГоворим обо всёмВиграла суд, але далі справа не йде

Виграла суд, але далі справа не йде

Посетитель
Polinnka
Сообщений: 43
13 дней назад
На початку цього року я позивалася до своїх сусідві зверху, які затопили мою квартиру у Києві через власну недбалість. Той суд я виграла і вони мають відшкодувати мені збитки. Але віз і нині там. Може, хтось вже стикався з подібною ситуаціює - що мені робити? Я зараз не маю коштів, щоб відремонтувати квартиру самотужки, тож надія тільки на гроші від сусідів.
Посетитель
Cvetyk
Сообщений: 43
12 дней назад
А у Вас нет мужа, который вытряс бы эти деньги из так называемых соседей? Ведь суд же признал, что они должны оплатить ремонт, так что хотят они того или нет, а им нужно раскошелиться.
Посетитель
Bemby
Сообщений: 44
14 дней назад
Polinnka, такі випадки, як Ваш, на превеликий жаль, далеко не поодинокі. Тому мені здається, що Вам би не завадила консультація адвоката. Хоча зважаючи на Ваше финансове становише, можете й самі почитати, яким чином можна домогтися виконання рішення суду https://alvaprivacy.ua/ua/publikatsiji/yak-vikonati-rishennya-sudu
Посетитель
Надеждушка
Сообщений: 44
14 дней назад
Может, все-таки в ближайшем будущем будут какие-о судебные реформы и в таких случаях, как Ваш, ответчик после вынесения решения суда будет обязан в любом случае следовать букве закона. А то я тоже слышала, что сейчас с этим есть определенные сложности.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.