ГлавнаяФорумГоворим обо всёмВиграла суд, але далі справа не йде

Виграла суд, але далі справа не йде

Посетитель
Polinnka
Сообщений: 216
15 дней назад
На початку цього року я позивалася до своїх сусідві зверху, які затопили мою квартиру у Києві через власну недбалість. Той суд я виграла і вони мають відшкодувати мені збитки. Але віз і нині там. Може, хтось вже стикався з подібною ситуаціює - що мені робити? Я зараз не маю коштів, щоб відремонтувати квартиру самотужки, тож надія тільки на гроші від сусідів.
Посетитель
Cvetyk
Сообщений: 229
15 дней назад
А у Вас нет мужа, который вытряс бы эти деньги из так называемых соседей? Ведь суд же признал, что они должны оплатить ремонт, так что хотят они того или нет, а им нужно раскошелиться.
Посетитель
Bemby
Сообщений: 244
15 дней назад
Polinnka, такі випадки, як Ваш, на превеликий жаль, далеко не поодинокі. Тому мені здається, що Вам би не завадила консультація адвоката. Хоча зважаючи на Ваше финансове становише, можете й самі почитати, яким чином можна домогтися виконання рішення суду https://alvaprivacy.ua/ua/publikatsiji/yak-vikonati-rishennya-sudu
Посетитель
Надеждушка
Сообщений: 227
15 дней назад
Может, все-таки в ближайшем будущем будут какие-о судебные реформы и в таких случаях, как Ваш, ответчик после вынесения решения суда будет обязан в любом случае следовать букве закона. А то я тоже слышала, что сейчас с этим есть определенные сложности.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.