ГлавнаяФорумСоветуемся!Що робити?

Що робити?

Посетитель
Olga
13 дней назад
От не люблю таких людей, які не дотримуються свого слова. Уклала договір з одним так званим бізнесменом про надання товару під реалізацію. Тобто протягом певного періоду він зобов'язується повернути мені гроші. Той час вже пройшов, а він все мовчить. Дзвоню, він говорить, що вклав гроші в інший товар і зараз не може розплатитися. От тепер не знаю, що мені робити. Підкажіть, як бути? Хто може мені допомогти у Києві?
Посетитель
Надежда
13 дней назад
Наверное это человек, который считает, что женщины не умеют строить бизнес. Теперь вы должны доказать обратное. У вас один выход - обратиться к юристу.
Посетитель
Тасечка
13 дней назад
Якщо ви маєте договір, то ніяких проблем із поверненням коштів виникнути не повинно. Але ви спочатку повідомте йому, що збираєтеся звертатися до юриста. Можливо це його трохи налякає. Адже виходить, що вам додатково потрібно буде заплатити за юридичні послуги.
Посетитель
Kirra
13 дней назад
Можливо ваш так званий компаньйон справді не має чим заплатити. Але вам в такій ситуації потрібні гарантії. Адже він знову може вкласти гроші в інший товар і не розрахуватися з вами. Найкраще звернутися до юриста, щоб стягнути борг через суд. У Києві вам можуть допомогти тут https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/advokat/stiahnennia-borhiv . І нехай вас не хвилює, є в нього гроші чи ні. Це навчить його працювати чесно.
Посетитель
thestarnataly
Киев
11 дней назад
Olga:

От не люблю таких людей, які не дотримуються свого слова. Уклала договір з одним так званим бізнесменом про надання товару під реалізацію. Тобто протягом певного періоду він зобов'язується повернути мені гроші. Той час вже пройшов, а він все мовчить. Дзвоню, він говорить, що вклав гроші в інший товар і зараз не може розплатитися. От тепер не знаю, що мені робити. Підкажіть, як бути? Хто може мені допомогти у Києві?

Зверніться до гарного юриста, в мене це Філатова 10А
Жизнь - это не те дни, которые прошли, а те, которые запомнились.
Посетитель
Malaja1
1 день назад
Если ваш контрагент не исполнил свои обязанностей и не хочет предоставлять компенсацию, установленную в договоре, то увы, вариант только один, вам надо обращаться в суд.
Вы можете сами составить исковое заявление и представлять свои интересы в суде. Можете нанять юриста. Если такой практики у вас не было, то лучше конечно чтобы вас сопровождал адвокат. Вот тут есть каталог лучших юристов Украины https://uristy.com.ua/ua/lawyers , где вы можете найти специалиста в Киеве.
Посетитель
Olegg
4 дня назад
Вас просто развели это же классика)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы начать общаться на форуме, зарегистрируйтесь.